Zimní příprava je za mnou, sezóna přede mnou

Letošní zima nezima utekla jako voda a sezóna 2016 pomalu klepe na dveře. No pomalu, spíš rychle, protože už za týden budu stát na startu kyperského Afxentia cupu!

Po dvoutýdenní pauze na konci uplynulé sezóny a mé svatební cestě, jsem se vrhla na cyklokrosové kolo, abych úplně nevypadla ze závodního tempa a na pár závodech jsem si zařádila na novém Superior kole X-Road, které je obojživelníkem určeným jak na silnici tak do terénu. X-Roada jsem střídala skoro denně s posilovnou a boxérským fitkem. Ano! Čtete dobře. Nasadila jsem si rukavice a pod vedením kondičního trenéra boxerů a dalších sportovců, Pavla Nováčka, jsem kolo a vytrvalostní aktivity doplňovala i o dynamické boxování a různá další rychlá i stabilizační cvičení.

Od kola jsem si pak na 4 dny odpočinula během přelomu roku a vyrazila jsem s partou kamarádu na Malou Fatru, kde jsme společně brázdili pěšky kopce a oslavili Silvestra.

Po něm jsem odletěla na dva týdny na první cyklistické soustředění sezóny na Mallorcu. Společně s týmovými kolegy Honzou Jobánkem a Filipem Adelem jsme přiletěli na sluncem prosvícenou Mallorcu, kde v tu dobu byla spousta dalších Čechů, se kterými jsme denně vyráželi na švihy dlouhé mezi 110 - 180km.

Domů jsem se po první Mallorce vrátila jen na týden, během kterého jsem si párkrát vyrazila na běžky, nafotila jsem fotky pro kampaň mého partnera Meoris-watches.

No a na konci ledna jsem byla zpět na ostrově, tentokrát i s manželem trenérem a manažerem v jedné osobě a jel s námi i již výše zmíněný Pavel Nováček, který se staral o mou kondici a regeneraci mimo kolo.Tentokrát nás přivítala Alcúdia a hotel Viva Tropic, můj dlouholetý partner, který mi zajišťuje ubytování, stravování a regeneraci na Mallorce. Celé soustředění už tentokrát bylo zaměřeno na rychlost a intenzivní tréninky. Kopce jsou od Alcúdie coby kamenem dohodil a já jsem v nich na mém SUPu trávila tréninky skoro denně. Celkový pocit ze soustředění i celé zimy mám skvělý. 

Za necelý týden už budu stát na startu etapového závodu Afxentia cup na Kypru, kde se mi většinou na úvod sezóny dařilo. Doufám a pevně věřím, že tomu tak bude i letos a já se budu cítit dobře jak na Kypru, tak v průběhu celé sezóny, kterou i letos strávím v týmu Superior MTB. Týmu a týmovým partnerům patří velké díky za loňský rok, kdy to nebylo jednoduché. Poděkování patří i všem dlouholetým partnerům, kteří mě loni podporovali a rozhodli se tak i letos. Jmenovitě Strabagu, České spořitelně, Meoris Watches, LAWI, Hotels Viva, hotel DUO Beskydy a Allivictus, EFFFI, OHMS wines.

DĚKUJU!!!

« zpět do novinek
del.icio.us