Výsledky

2015 ženy ELITE/ELITE woman
Kamptal Klassik Trophy C1 Langenlois(AUT) 12.
Italský pohár C3 Maser (ITA) 5.
2014 ženy ELITE/ELITE woman
Světový pohár #6 Windham (USA) 23.
Světový pohár #5 Mt.St. Anne (CAN) 22.
Praha-Karlštejn Tour České spořitelny Praha (CZE) 1.
Mistrovství světa MTB XCM Pietermaritzburg (RSA) 3.
Mistrovství Evropy MTB XCM Ballyhoura (IRL) 1.
Mistrovství Evropy MTB XCO Sankt Wendel (GER) 13.
Světový pohár #4 Albstadt (GER) 17.
Světový pohár #3 Nové Město n. M. (CZE) 30.
Český pohár C1 Bedřichov (CZE) 2.
Světový pohár #2 Cairns (AUS) 19.
Světový pohár #2 Cairns (AUS) 19.
Světový pohár #1 Pietermaritzburg (RSA) 10.
Sunshine Race C1 Nalles (ITA) 6.
Kamptal Klassik Trophy C1 Langenlois (AUT) 3.
Pražský pohár #1 Praha (CZE) 1.
Sunshine cup C1 Voroklini (CYP) 17.
Afxentia Cup SHC 4 etapy Macheras forest (CYP) 9. (24.,5.,11.,8.)
2013 ženy ELITE/ELITE woman
Roc d'Azur XC Dames Fréjus (FRA) 2.
CEP Okolozlína Zlín (CZE) 1.
Kolo pro život - Oderská mlýnice Klokočůvek (CZE) 1.
Světový pohár #6 Hafjell (NOR) DNF
Český pohár - finále, C2 Boskovice (CZE) 1.
Mistrovství světa MTB XC Pietermarizburg (RSA) 13.
Světový pohár #5 Vallnord (AND) 32.
Mistrovství ČR v MTB XC Bedřichov (CZE) 1.
Mistrovství světa MTB XCM Kirchberg (AUT) 6.
Světový pohár #3 Val di Sole (ITA) 16.
Světový pohár #2 Nové Město n.M. (CZE) 23.
Světový pohár #1 Albstadt (GER) 19.
Grazer Bike Opening C1 Graz (AUT) 3.
Sea Otter - Gran Fondo MTB Monterey (USA,CA) 1.
Sea Otter - MTB XC Monterey (USA,CA) 7.
Short Track MTB Monterey (USA,CA) 15.
BMC Racing cup C1 Schaan (FL) 5.
Kamptal Klassik Trophy C1 Langenlois (AUT) 1.
2012 ženy ELITE/ELITE women
Mistrovství světa Saalfelden (AUT) 7.
Světový pohár #7 Val d ´Isere (FRA) 11.
Mistrovství ČR Pec pod Sněžkou (CZE) 1.
Mistrovství Evropy Moskva (RUS) 4.
Světový pohár #4 La Bresse (FRA) 29.
Světový pohár #3 Nové Město n.M. (CZE) 16.
Heubacher Mountainbikefestival Bike the Rock (HC MTB XC) Heubach (GER) 8.
ÖTZTALER FOREST CROSS (HC MTB XC) Haiming (AUT) 1.
Světový pohár #2 Houffalize (BEL) 39.
Schweizer Mountainbike-Klassiker (C2 MTB XC) Buchs (SUI) 2.
Kamptall Klassik Trophy (C1 MTB XC) Langenlois (AUT) 9.
Světový pohár #1 Pietermaritzburg (RSA) 38.
Cyprus Sunshine Cup #3 (C1 MTB XC) Amathous (CYP) 3.
Afxentia Cup (HCS MTB)-etapový závod Macheras (CYP) 2. (1.,8.,1.)
Cyprus Sunshine Cup #1 (C1 MTB XC) Voroklini (CYP) 3.
2011 ženy ELITE /ELITE women
Světový pohár MTB XC #7 Val di Sole (ITA) 27.
Světový pohár MTB XC #6 Nové Město n. M. (CZE) 36.
Mistrovství Evropy MTB XC Dohňany (SVK)) 20.
Mistrovství ČR MTB XC Teplice (CZE) 1.
Světový pohár MTB XC #5 Windham (USA) 26.
Světový pohár MTB XC #4 Mt. St. Anne (CAN) DNF
Adrenalin cup - závod extrémních štafet Ostravice (CZE) 1.
C1 MTB XC český pohár Pec pod Sněžkou (CZE) 1.
Světový pohár MTB XC #3 Offenburg (GER) 17.
Světový pohár MTB XC #2 Dalby Forest (UK) 10.
Světový pohár MTB XC #1 Pietermarizburg (RSA) 30.
C1 Bundesliga MTB XC Munsingen (GER) 10.
C1 Racer bikes cup MTB XC Lugano (SUI) 2.
C1 Kamptal Trophy MTB XC Langenlois (AUS) 4.
2010 ženy ELITE / ELITE women
Mistrovství světa St. Anne (CAN) 56.
Světový pohár #6 Windham (USA) 38.
Světový pohár #4 Champery (SUI) 33.
Mistrovství ČR MTB XC Kuřim (CZE) 3.
Mistrovství Evropy MTB XC - štafety Haifa (ISR) 3.
Petyša tour 58km maraton Rožnov pod Radhoštěm (CZE) 1.
Merida Bike Vysočina - etapový závod S1 Nové Město na Moravě (CZE) 2. (4.,2.,2.)
Internationali d´Italia C1 Lugagnano (ITA) 1.
Světový pohár #3 Offenburg (GER) 17.
Mamut tour maraton Přerov (CZE) 1.
Světový pohár #2 Houffalize (BEL) 41.
Světový pohár #1 Dalby Forrest (UK) 45.
Coupe de France C1 St. Raphael (FRA) 4.
Maremma cup C2 Massa Marittima (ITA) 3.
2009 ženy U23 / U23 women
Afxentia cup - etapový závod Cyprus 1.,1., 17.
Afxentia cup race C1 Amathous (CYP) 2.
Český pohár #1 Bystřice pod Hostýnem (CZE) 2.
Český pohár #2 Boskovice (CZE) 1.
Alpentour Trophy - etapový závod Schladming 1.
Mistrovství ČR v silniční časovce Bánovce nad Bebravou (SK) 1.
Mistrovství ČR - silniční závod Bánovce nad Bebravou (SK) 2.
Merida Bike Vysočina C1 Nové Město na Moravě (CZE) 1.
Světový pohár Bromont (CAN) 4.
Mistrovství Evropy Zoetemeer (NED) 12.
Mistrovství ČR MTB Karlovy Vary (CZE) 1., 1.
Světový pohár St.Anne (CAN) 3.
Mistrovství světa Canberra (AUS) 12.
2008 ženy U23 / U23 women
Nissan UCI MTB World Cup #8 - 14.9. - Schladming/AUT 13.
Nissan UCI MTB World Cup #8 - 30.8. - Canberra/AUS 4.
Olympijské hry - Peking/CHN DNF.
Kolo pro život - Karlštejn - 9.8./CZE 1.
Nissan UCI MTB World Cup #7 - 3.8. - Bromont/KAN 7.
Nissan UCI MTB World Cup #6 - 27.7. - Mont St. Anne/KAN 15.
UCI World Championship - 18.6. - Val di Sole/ITA 20.
Nissan UCI MTB World Cup #5 - 7.6. - Fort William/GBR DNF
Nissan UCI MTB World Cup #4 - 31.5. - Vallnord/AND 7.
RockMachine XC Cup #3 - Karlovy Vary/CZE 1.
Mistrovství Evropy - 17.5. - St. Wendel/GER 3.
Nissan UCI MTB World Cup #3 - 4.5. - Madrid/ESP 22.
Nissan UCI MTB World Cup #2 - 27.4. - Offenburg/GER 11.
Nissan UCI MTB World Cup #1 - 20.4. - Houffalize/BEL 9.
RockMachine XC Cup #1 - Pardubice/CZE 1.
Sunshine Cup #5 (C1), 16.3. - Kypr 3.
Sunshine Cup #4 (C1), 9.3. - Kypr 2.
Sunshine Cup #3 (C1), 2.3. - Kypr 2.
Afxentia - MTB časovka, 1.3. - Kypr 1.
Sunshine Cup #2 (C1), 29.2. - Kypr 2.
2007 ženy U23 / U23 women
Chronos des nations - časovka - Les Herbiers/FRA 4.
Roc d`Azur, 14.10. - Frejus/FRA 56.
Kolo pro život - Trutnovská padesátka - Trutnov/CZE 1.
UCI World Championship - silnice - 29.9. Stuttgart/GER 36.
UCI World Championship - sil. časovka - 26.9. Stuttgart/GER 14.
Vimperská padesátka - Vimperk/CZE 1.
Nissan UCI MTB World Cup #6 - 15.9. - Maribor/SLO 25.
UCI World Championship - 5.9. - Fort William/GBR 4.
5. závod ČP - 25.8. - Jablonec nad Nisou/CZE 1.
Mistr. ČR silnice - časovka/ Czech nat. - road TT - 4.8. - Žďár n. S. 1.
Kolo pro život - Železné Hory - 28.7. - Chrudim/CZE 1.
Mistrovství ČR - 22.7. - Zadov 2.
European Championship - 14.7. - Cappadocia/TUR 3.
Nissan UCI MTB World Cup #5 - 1.7. - Saint Felicien/KAN 17.
Nissan UCI MTB World Cup #4 - 23.6. - Mont St. Anne/KAN 13.
Val di Sole Cup (C1) - 16.6. - Val di Sole/ITA 2.
Nissan UCI MTB World Cup #3- 9.6. - Champéry/SUI 8.
3. závod ČP (C1) - 2.6. - Česká Kamenice/CZE 2.
Nissan UCI MTB World Cup #2 - 27.5. - Offenburg/GER 6.
Scottish MTB XC Series #3 (C2) - 20.05. - Fort William/GBR 5.
Bundesliga (HC) - 6.5. - Heubach/GER 6.
1. závod ČP (C2) - 28.4. - Teplice/CZE 5.
Nissan UCI MTB World Cup #1- 22.4. - Houffalize/BEL 12.
Bundesliga (C1) - 15.4 - Münsingen/GER 4.
ČP silnice - 7.4. - Pičín DNF
Kamptal-Klassik-Trophy (C1) - 1.4. - Langenlois/AUT 2.
GP Costa Etrusca (road race 1.1) - 25.03. - Italy 38.
Giro dei Comuni Ribardella-Montescudaio (road race 1.1) - 24.03. - Italy 35.
Race Under the Sun (C1) - 11.03. - Cyprus 2.
Sunshine Cup #3 (C1) - 04.03. - Cyprus 4.
Afxentia Cup MTB TT - 03.03. - Cyprus 3.
Sunshine Cup #2 (C1) - 02.03. - Cyprus 2.
2006 ženy U23 / U23 women
ME MTB - Lamosano (ITA) 2.
MS MTB - Rotorua (NZL) 4.
MS sil. časovka - Salzburg (AUT) 12.
Mistrovství ČR - Česká Kamenice/CZE 1.
Kamptal Klassik Trophy E1 - Langenlois (AUT) 2.
2. Fleckalm Circuit E1 - Kirchberg (AUT) 2.
Swisspower Cup HC - Bern (SUI) 4.
Bundesliga E1 - Heubach (GER) 6.
Bundesliga E1 - Münsingen (GER) 12.
ČP Cyklomax Cup - V. Losiny/CZE 1.
ČP Cyklomax Cup - Zadov/CZE 2.
ČP Cyklomax Cup - Plzeň/CZE 3.
SP MTB # 1 - Curacao 41.
SP MTB # 2 - Madrid/ESP 46.
SP MTB # 3 - Spa/BEL 17.
SP MTB # 4 - Fort William/GRB 21.
SP MTB # 5 - Mont St. Anne/CAN 29.
2005 juniorky / junior women
MS MTB - Livigno (ITA) 1.
MS sil. časovka - Graz (AUT) 2.
MS sil. jednotlivci - Graz (AUT) 8.
Mistrovství ČR - Kutná Hora(CZE) 1.
Mistrovství ČR sil. časovka - Blšany (CZE) 1.
ME MTB - Kluisbergen (BEL) 4.
2004 juniorky / junior women
MS MTB - Les Gets (FRA) 3.
MS sil. časovka - Verona (ITA) 1.
MS sil. jednotlivci - Verona (ITA) 14.
Mistrovství ČR - Mor. Třebová(CZE) 1.
Mistrovství ČR sil. časovka - Dobříš(CZE) 1.
Mistrovství ČR silnice - Dobříš(CZE) 1.