1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|15|16|17|18|»

Český pohár #1 Praha

Sezóna se rozjela v plném proudu i v České republice a já jsem se postavila během víkendu na start prvního z českých pohárů 2016. Závod kategorie C1 hostily pražské Řepy

Start sezóny 2016

Má jedenáctá profesionální a patnáctá sezóna celkově odstartovala a já mám za sebou už několik startů. Počínaje kyperským etapákem Afxentia cup, závodem XC Sunshine cup a dalším závodem C1 v Langenlois tento víkend, jsem zahájila letošní důležitou sezónu.

Zimní příprava je za mnou, sezóna přede mnou

Letošní zima nezima utekla jako voda a sezóna 2016 pomalu klepe na dveře. No pomalu, spíš rychle, protože už za týden budu stát na startu kyperského Afxentia cupu!

PF 2016

Krásný rok 2016 všem! Vaše Tereza

Sezóna 2015 - jak ji vidím dnes

Sezóna 2015 byla pro mě plná změn, ač menších než tomu bylo v minulosti. Navrátila jsem se po letech zpět na značku Superior a do českého týmu.

Řekla jsem ANO! Vaše Tereza Němcová

10. 10. 2015 jsem zažila jeden ze svých nejkrásnějších dnů v životě a zároveň jeden z nejdůležitějších. Vdala jsem se a byla jsem pasována na Valašku!:-)

Mistrovství světa MTB XCO v Andoře

Terezu uplynulou sobotu čekal 18. závod mistrovství světa celkově a 15. závod světového šampionátu na horském kole v její kariéře. Andorra la Vella, ve výšce dvou tisíc metrů nad mořem, hostila světový šampionát MTB XCO, na který se Tereza na poslední chvíli nominovala výsledkem ve finále světového poháru. Podle jejich představ však závod nedopadl. V cíli byla hodnocená jako 45.

Finále světového poháru ve Val di Sole

Světový pohár se dostal do svého letošního finále a závod v italském Val di Sole pro mě byl šancí, jak se na poslední chvíli nominovat na nadcházející mistrovství světa v Andoře. Příprava na závody v nadmořské výšce Livigna se mi vyplatila a do Itálie jsem odjížděla s dobrými pocity.

Prasklý řetěz na startu mistrovství Evropy

Mistrovství Evropy v cross-country se vrátilo po devíti letech do italského Lamosana, nedaleko Chies d'Alpaga. Tereza zde tehdy vybojovala druhé místo v kategorii U23 a i letos se chtěla v závodě rvát o co nejlepší umístění. Po sobotních deštích, kdy se část trati musela běhat, se počasí umoudřilo, okruh vyschl a bylo zřejmé, že se bude jednat o rychlý závod.

Tereza vícemistryní republiky v XCO

V nedělním českém šampionátu cross-country horských kol, který se uskutečnil na okruhu v Kutné Hoře, vybojovala Tereza titul vícemistryně ČR. Za vysokých teplot, přesahujících třicet stupňů Celsia, nestačila na prašné trati, jen na letos velmi kvalitně jezdící Karlu Štěpánovou.